Smaidar OÜ     

  aastast 1996

 Pakume klientidele erinevaid lahendusi nutikate arvutisüsteemide integreerimisel oma igapäeva töödesse-tegemistesse.

 Omame kogemusi targa kodu lahenduste arenduses, energiakasutuse optimeerimisel ja automatiseerimisel. Viimastel aastatel on oluliselt suurenenud päikeseparkide omanike hulk, kes on teinud suuri investeeringuid, kuid pole rahul oma parkide effektiivsusega. Suur osa uutest tehnoloogiatest (inverterid akusüsteemid) on suutelised andmeid vahetama erinevatel viisidel. Seega on võimalik neile lisada tarkust, siduda optimeerimise-automatiseerimise tehnoloogiatega.

  Oleme välja töötatud mitmeid lahendusi Nordpooli börsi hinna alusel elektriseadmete tarbimise optimeerimiseks. Näiteks elektriauto, päikesepargi akude automaatne laadimine või elektriboileri soojendamine soodsaima börsihinnaga ajal.

  Meilt on abi saanud suur hulk Hansa majandustarkvara kasutajaid selle suurepärase tarkvara kasutusele võtul ja hilisemate tekkinud küsimuste lahendamisel. Omame kogemusi Standard Booksi API liidestuste loomisel teiste veebipõhiste tarkvaradega.

  Iga IT-küsimus on väärt väljakutse ja selle lahendamine teinud meid aja jooksul vaid tugevamaks.

MEIE Partnerid
 


Excellent Business Solutions Eesti AS on pilvepõhiste äritarkvarade Standard Books ja Standard ERP arendaja ja HansaWorldi ainuesindaja Eestis.

ettevõtete asutamine, raamatupidamine, virtuaalne büroo.

Eesti juhtiv arvutitootja, arutustehnika komponendid, lisaseadmed.